Susipažinkime

Sveiki. Aš esu Monika. Gyvenu Vilniuje, senamiestyje. Kasryt pabundu ne nuo bažnyčių varpų, o nuo dviejų man ant galvos lipančių ir čiauškančių mažylių. Taip, auginu greitai dviejų metukų sulauksiančius dvynukus Jokūbą ir Medeiną. Nebijau pripažinti, kad gyvenimas sukasi su jais ir aplink juos. Kartu esame puiki komanda, daug keliaujame, atrandame įdomių dalykų. 

Dalinuosi kelionių įpūdžiais ir patarimais

Keliauti mėgau ir anksčiau, per pastaruosius penkerius metus aplankiau 28 šalis. O kai nekeliaujame užsienyje, su šeima keliaujame Lietuvoje. Išbandėme keliones ne tik automobiliu, bet ir kemperiu. Jis tikrai pavergė mano širdį. Tad savo tinklaraštyje dalinsiuosi patarimais, daiktų kelionėms "checklist'ais", įdomiomis lankytinomis vietomis ir atradimais tiek keliaujantiems su vaikais, tiek be jų. 

 

Įkvėpimas kūrybiniams projektams 

Esu labai kūrybiška. Noras išreikšti save paskatino nusipirkti namelį ant ratų, jį visą savo rankomis išrinkti, perdažyti, pervilkti baldus ir įrengti iš naujo. Mėgstu kurti įvairias veiklas vaikams - veiklos namelius, dėžutes, žaidimus kaštonais, namelius iš kartonių dėžių. Taip pat per kelerius metus labai aktyviai dalyvavau namo statybose, poros butų remontuose, o čia prireikė nemažai kūrybos, kad būtų įgyvendinti praktiški ir patogūs sprendimai. Mielai pasidalinsiu jais su jumis. 

Viskas kūdikiams ir apie juos

Prieš du metus jau žinojau, kad mano pilve auga du mažyliai. Nėštumas nebuvo lengvas, daug gulėjau lovoje, todėl turėjau nemažai laiko domėtis daiktais, kurių prireiks gimusiems vaikams. Lovytė, vežimėlis, vonelė, drabužiai, sauskelnės ir galybė kitų daiktų. Atrodo, kad kuo vaikas mažesnis, tuo daugiau įvairiausių rakandų jam reikia. Skaitydavau, ieškojau, klausinėjau draugų, tyrinėjau forumus, nuotraukas... Ir pamažu susikūriau kraitį savo dvynukams. Vaikai auga, daiktai naudojami ir atrodo, visas tas ieškojimo ir tyrinėjimo laikas jau praėjęs ir pasimiršęs, nusėdo kažkur į “buvusio pilvo reikalų” skyrių.

 

Tačiau pradėjo lauktis viena draugė. Užimta, dirbanti nuo ryto iki vakaro, krūva reikalų, pilvas tik auga, o ji net neturi, kada pagalvoti, ko gi tam vaikučiui reikės. Tada ji klausia manęs. O aš... tik paklausyk!  Gausi dviejų valandų paskaitėlę apie lovyčių aukštį, vežimėlio ratus ir sauskelnių konteinerius.. Pati nustebau, kiek visko buvau išsinagrinėjusi ir kiek visokių patarimų galiu duoti iš surinktos informacijos bei praktikos. Draugė nusistebėjo, kiek daug visko reikia žinoti... O aš manau, kad nereikia, užtenka susirasti patikimą šaltinį - straipsnį, draugę, influencerį, tinklaraštį, kuriuo pasitiki ir jis padės susidėlioti varneles kūdikio sąraše. Be akivaizdžių reklamų - tik gryna praktika. Tad savo tinklaraštyje dalinsiuosi tikrai gerais atradimais ir patarimais, ko reikia kūdikiui, kaip elgtis, kokias knygas skaityti. Viskas mano pačios patikrinta ir rekomenduojama. 

Tikiuosi, kad rasite sau įdomių temų, įkvėpimo ir atradimų. Visada įdomūs atsiliepimai ir patarimai. 

Gražaus laiko, o jei ką - rašykit. :) 

Monika